RN731JTTD1272D50
MFR.Part #
RN731JTTD1272D50
JLCPCB Part #
C4180740
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS