RN73H1JTTD4812A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4812A10
JLCPCB Part #
C4338812
Description
100mW 48.1kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS