RN73H1JTTD5903B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD5903B25
JLCPCB Part #
C4189776
Description
-55℃~+155℃ 100mW 590kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS