RK73G1JRTTD2400F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD2400F
JLCPCB Part #
C5851229
Description
-55℃~+155℃ 100mW 240Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS