SG73S2BTTD114J
MFR.Part #
SG73S2BTTD114J
JLCPCB Part #
C4179700
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS