SG73P2BRTTD6343D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD6343D
JLCPCB Part #
C5911913
Description
-55℃~+155℃ 634kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS