RK73G1JRTTD2490F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD2490F
JLCPCB Part #
C7339841
Description
-55℃~+155℃ 100mW 249Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS