TRR03EZPF3001
MFR.Part #
TRR03EZPF3001
JLCPCB Part #
C5987526
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS