RK73G1HTTC2700D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1HTTC2700D
JLCPCB Part #
C2582825
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS