RN73H2ETTD4812D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4812D10
JLCPCB Part #
C3962226
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS