CRCW020114K7FNED
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW020114K7FNED
JLCPCB Part #
C4106338
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS