RN73H1JTTD2913C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD2913C25
JLCPCB Part #
C4344691
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 291kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS