RN731JTTD5421F100
MFR.Part #
RN731JTTD5421F100
JLCPCB Part #
C4145283
Description
-55℃~+155℃ 5.42kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS