RK73G1HTTC1102F
MFR.Part #
RK73G1HTTC1102F
JLCPCB Part #
C4053345
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS