HV732BRTTD2433D
MFR.Part #
HV732BRTTD2433D
JLCPCB Part #
C5738500
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS