RK73H1JRTTD3003D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD3003D
JLCPCB Part #
C3968527
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS