ERA-1AEB3571C
MFR.Part #
ERA-1AEB3571C
JLCPCB Part #
C2133537
Description
-55℃~+155℃ 25V 3.57kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS