SLR1TTE3R92F
MFR.Part #
SLR1TTE3R92F
JLCPCB Part #
C4093511
Description
-55℃~+180℃ 1W 3.92Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS