RK73G1ETTP9101C
MFR.Part #
RK73G1ETTP9101C
JLCPCB Part #
C2580869
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS