SG73G2BTTD2490C
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73G2BTTD2490C
JLCPCB Part #
C6220820
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS