RK73G1ETTP9101D
MFR.Part #
RK73G1ETTP9101D
JLCPCB Part #
C3990421
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS