RK73G1ETTP1101C
MFR.Part #
RK73G1ETTP1101C
JLCPCB Part #
C2580875
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS