RK73G1ETTP88R7D
MFR.Part #
RK73G1ETTP88R7D
JLCPCB Part #
C4195781
Description
-55℃~+155℃ 100mW 88.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS