RN73H1JTTD5101F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD5101F10
JLCPCB Part #
C4051022
Description
100mW 5.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS