RK73G2ATTD5113D
MFR.Part #
RK73G2ATTD5113D
JLCPCB Part #
C5850848
Description
-55℃~+155℃ 125mW 511kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS