RN73R1JTTD2671C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD2671C25
JLCPCB Part #
C2518031
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.67kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS