RN73H2BTTD9422C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD9422C50
JLCPCB Part #
C2557923
Description
-55℃~+155℃ 250mW 94.2kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS