SG73P1JRTTD1303D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1JRTTD1303D
JLCPCB Part #
C6221154
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS