CRCW040218R2FKED
MFR.Part #
CRCW040218R2FKED
JLCPCB Part #
C3952411
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS