RN73H2BTTD6200B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD6200B10
JLCPCB Part #
C2573529
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS