RK73G1ETTP7502F
MFR.Part #
RK73G1ETTP7502F
JLCPCB Part #
C2579902
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS