RN73H2BTTD64R9C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD64R9C50
JLCPCB Part #
C2558155
Description
250mW 64.9Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS