RN73R2BTTD1091F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1091F25
JLCPCB Part #
C3942559
Description
-55℃~+155℃ 1.09kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS