RN731ETTP82R5D25
MFR.Part #
RN731ETTP82R5D25
JLCPCB Part #
C3928208
Description
-55℃~+155℃ 63mW 82.5Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS