RN73H1JTTD4590A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4590A25
JLCPCB Part #
C3914712
Description
-55℃~+155℃ 100mW 459Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS