RK73G1ETTP7150C
MFR.Part #
RK73G1ETTP7150C
JLCPCB Part #
C4004688
Description
-55℃~+155℃ 100mW 715Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS