RK73G1ETTP7150D
MFR.Part #
RK73G1ETTP7150D
JLCPCB Part #
C2580672
Description
-55℃~+155℃ 100mW 715Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS