RN73H2ETTD4071D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4071D10
JLCPCB Part #
C4229011
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.07kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS