RN73H1JTTD1322A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD1322A05
JLCPCB Part #
C3912877
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.2kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS