RN73H1JTTD7152B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD7152B25
JLCPCB Part #
C4106417
Description
-55℃~+155℃ 100mW 71.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS