RN732BTTD2082B25
MFR.Part #
RN732BTTD2082B25
JLCPCB Part #
C4324528
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS