SG73S1ERTTP120G
MFR.Part #
SG73S1ERTTP120G
JLCPCB Part #
C7311393
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS