RN73H2BTTD6262F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD6262F50
JLCPCB Part #
C2544742
Description
250mW 62.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS