RK73G1ETTP6492C
MFR.Part #
RK73G1ETTP6492C
JLCPCB Part #
C4321994
Description
-55℃~+155℃ 100mW 64.9kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS