RK73B2BRTTD1R2J
MFR.Part #
RK73B2BRTTD1R2J
JLCPCB Part #
C2595595
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS