RN73R1JTTD6041A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD6041A25
JLCPCB Part #
C2566703
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.04kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS