RN73R1ETTP1693C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1ETTP1693C25
JLCPCB Part #
C4137999
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS