RK73G1ETTP5903C
MFR.Part #
RK73G1ETTP5903C
JLCPCB Part #
C4320477
Description
-55℃~+155℃ 100mW 590kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS