RN73R2BTTD2701C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2701C25
JLCPCB Part #
C2548391
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS