SG73S1JTTD563J
MFR.Part #
SG73S1JTTD563J
JLCPCB Part #
C4004278
Description
-55℃~+155℃ 200mW 56kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS